تکاژه

شرکت تدبیر کالای جم در سال 1377 به عنوان یک شرکت واردات-صادرات تاسیس گردید و از سال 1388 فعالیت خود را در بخش تولید محصولات دارویی آغاز نمود و امروزه توانسته است پورتفلیوی پیشرویی از محصولات و مکمل های دارویی در راستای حمایت از سلامتی و پیشگیری از بیماری ها را ایجاد نماید. شرکت تدبیر کالای جم متعهد به بهبود سلامت و رفاه در زندگی انسان ها شده است و در تلاش برای فراهم نمودن دسترسی به داروها و مکمل های ایمن، موثر و مقرون به صرفه به افرادی که به آنها نیاز دارند، می باشد. هر روز، همکاران تکاژه برای پیشبرد سلامتی، پیشگیری و درمان فعالیت می کنند. تلاش های اصلی شرکت بر نواحی هسته ای متمرکز گردیده است، جایی که تکاژه در بهترین موقعیت منحصر به فرد قرار گرفته است. تخصص تکاژه در حوزه های درمانی CNS، اورولوژی، ضدافسردگی، PE، دیابت، مکمل ها و ... می باشد. برای اطمینان از ارائه تعهدات به بیماران، مشتریان و سهامداران، بر بهبود مستمر فرآیندهای کسب و کار؛ شفافیت در فعالیت ها؛ و توجه به نظرات همه افراد درگیر در تصمیم گیری های مراقبت های بهداشتی، تمرکز نموده است. شرکت دارویی تدبیر کالای جم برآن است تا با بهره گیری از دانش و فناوری های حوزه دارو و سلامت و با بکارگیری نیروهایی متخصص و محقق، گام های موثری را در عرصه دارویی کشور برداشته و نقش مهمی را در درمان بیماران ایفا نماید. سرمایه گذاری در بخش تحقیق و توسعه و استفاده از علوم نوین در تمامی زمینه ها مبین آن است که این شرکت در نظر دارد با تثبیت حضور فعال در کشور، همواره شرکتی پیشرو و نوآور باشد. در حوزه تولید دارو، رویکرد شرکت دارویی تکاژه براساس استراتژی تمایز با تمرکز بر نیازهای اصلی و اساسی کشور است تا با نگرش دوسویه بتواند علاوه بر کاهش ارزبری دارویی و ارائه داروهای با کیفیت به جامعه، خود را وارد عرصه های صادرات نماید و نام شرکت و ایران را در عرصه های جهانی بالا ببرد. بدیهی است در این مسیر، کلیه فعالیت ها با در نظر گرفتن بالاترین استانداردها در صنعت داروسازی انجام می پذیرد. شرکت دارویی تدبیر کالای جم با توجه به سياست‌هاي کلان راهبردی و برنامه‌هاي توسعه‌اي خويش، با عنايت به تحليل بازار دارويي ايران، منطقه و جهان و در راستاي تحقق اهداف و ماموريتهاي خود و همچنين پاسخگويي به نيازهاي کشور و تحليل استراتژيک صنعت دارويي و به منظور حصول اهداف فوق و دستیابی به افقی روشن در صنعت دارویی، به توسعه سبد محصولات داخلی به عنوان يک استراتژي مهم، توجه داشته و بدین جهت يکي از سياست‌هاي اولويت دار شرکت سرمایه گذاری در بخش تحقیق و توسعه و انتقال دانش به کشور می باشد. همچنین یکی از سیاست های گروه تدبیر کالای جم تکمیل زنجیره تامین دارویی به منظور بهبود مزیت رقابتی می باشد. در این راستا، شرکت تولید مواد اولیه دارویی با مشارکت شرکت های تراز اول در حال تاسیس می باشد. در گام بعدی، محصولات تولیدی شرکت تدبیر کالای جم توسط یکی از اعضای زنجیره تامین، شرکت تولیدی فندا، تولید می گردد. در نهایت به منظور توزیع محصولات از شرکت های توزیع بزرگ و باسابقه، پس از ارزیابی کیفی آنها استفاده خواهد شد.

چشم انداز ما

تدبیرکالای جم در افق 1400 برندی است نام آشنا و نوآور در تامین و تولید دارو و مکمل های غذایی-دارویی با کیفیت

ماموریت ما

ما با اتکا به فن آوری روز و سرمایه انسانی جوان و متخصص، در راستای کسب حداکثر رضایت متوازن کلیه ذینفعان به تامین و تولید نوآوارنه دارو و مکمل های دارویی-غذایی با بالاترین کیفیت برای کلیه اقشار جامعه می پردازیم.

ارزش های تکاژه

سرآمد ی و جلب رضایت کلیه ذینفعان به صورت متوازن: اعتقاد به تعالی و به روز بودن شرکت با علوم نوین دنیا و اعتقاد به تولید محصول و ارایه خدمات متمایز و با کیفیت. كيفيت، بالاترين شاخص نظارت و ارزيابي ما در تعهد عملي به ساير ارزشهاي سازماني است. صداقت و درستکاری: صداقت و راستی از خصوصیات عالی اخلاق انسانی است. صداقت به معنی یگانگی، صمیمیت، دوستی از روی راستی و درستی و درستکاری یعنی انجام دادن کار از روی راستی و درستی و با امانتداری کاری را انجام دادن، صحیح و سالم انجام دادن کارها. «صداقت و درستکاری» بهترين راه و سياست برای داشتن روابط خوب و پایدار با دیگران است. صداقت و درستی در انجام کارها را با جذب نیروی انسانی امین و شایسته سرلوحه¬ی کار خود قرار می دهیم. خلاقیت و نوآوری: جذب، توسعه و حفظ بهترین استعدادها، اعتقاد به سرمایه گذاری برای رشد و تعالی نیروی انسانی از طریق آموزش، تاکید بر آموختن و جذب و توزیع دانش نو یکپارچگی، مشارکت جویی و فرهنگ کار تیمی: نظم، تلاش وافزایش بهره وری با مشارکت و انجام فعالیت های تیمی و کمک به یکدیگر در راستای دستیابی به اهداف شرکت . ترجیح منافع سازمانی به منافع فردی و دپارتمانی با ایجاد وفاداری به سازمان در سرمایه های انسانی مسئولیت پذیری و پاسخگویی: باور ما مسئولیت‌پذیر بودن و پاسخگویی نسبت به کلیه ذینفعان می باشد.

بازاریابی و فروش

شرکت تدبیر کالای جم به فروش و شیوه های بازاریابی اخلاقی در کسب و کار پایبند می باشد. ذینفعان شرکت از جمله پزشکان متخصص، پزشکان کلیدی، داروخانه ها، بیمارستان ها، شرکت های توزیع و بیماران نیازمند کسب اطلاعات مفید در خصوص محصولات شرکت می باشند. اصل بازاریابی شرکت ایجاد و برقراری ارزش مشترک بین ذینفعان آن بصورت متوازن می باشد. ماهیت تعامل با KOLs و انجمن های پزشکی عمدتاً به منظور تسهیل منابع برای تحقیقات آنها می باشد. برای پزشکان متخصص نمایندگان علمی شرکت جلسات و آموزش در مورد محصولات را برگزار می نمایند، انتقادات و پیشنهادات آنها را جمع آوری و به سرپرستان خود به منظور تجزیه و تحلیل داده ها گزارش می دهند. مدیر فروش شرکت و تیم او مسئول حفظ و تقویت ارتباطات با داروخانه ها، بیمارستان ها و شرکت های توزیع می باشند. در نهایت، به بیماران مشاوره پزشکی رایگان از طریق تلفن و ایمیل (ارتباط با ما) داده می شود. همچنین بیماران و سایر هموطنان گرامی می توانند محتوای مربوطه را در مورد موضوع سلامت، از طریق وب سایت تکاژه بدست آورند. شرکت تکاژه معتقد به ایفای نقش و مسئولیت مهمی در بهبود دسترسی بیماران به محصولات دارویی و مکمل ها، می باشد. بدین منظور در تلاش برای اطمینان از این موضوع می باشد که تمام محصولات تکاژه به هنگام نیاز بیماران در دسترس آنها قرار دارد.

تضمین کیفیت

از تحقیق و توسعه تا تولید و توزیع محصولات و مکمل های دارویی، کیفیت و ایمنی جزو اولین ملاحظات شرکت تکاژه هستند. در این راستا و به منظور اطمینان از ایمنی بیمار، خواهان استانداردهای بین المللی از تامین کنندگان می باشد. همچنین در تلاش برای حصول اطمینان از انطباق تمام محصولات تکاژه با بالاترین استانداردهای تولید و مقررات مربوطه از طریق پیاده سازی استانداردهای داخلی و بین المللی می باشد. برخی از سیستم های کیفیت و ایمنی ما عبارتند از: - سیستم های کیفیت: سیستم های کیفیت شرکت، ساخته شده از خط مشی ها، نیازمندی های اصلی، دستورالعمل ها و روش ها، برای اطمینان از کیفیت محصول مطابق با GMP و استانداردهای بین المللی مانند ISO طراحی شده اند. به طور مداوم این سیستم ها به منظور حفظ بالاترین کیفیت محصول ارزیابی می شوند. - آموزش: شرکت تدبیر کالای جم آموزش را رکن اساسی اجرای فرآیندهای خود قرار داده است و به طور مداوم برنامه های آموزشی در زمینه های کیفیت، GMP، GDP و GSP برای کارکنان برگزار می نماید. همچنین نمایندگان علمی در هر ماه چندین ساعت صرف آموزش و به روز رسانی اطلاعات مرتبط با محصولات دارویی و مکمل های شرکت می نمایند. - استانداردهای تامین کنندگان: شرکت تکاژه استانداردهای کیفیت دقیق را حفظ نموده و به همان اندازه بر تامین کنندگان اصرار و آنها را در دوره های خاص مورد ارزیابی قرار می دهد.

رگولاتوری

رگولاتوری مهمترین نقش را در ثبت داروهای ژنریک و برندهای با کیفیت در سازمان غذا و داروی ایران (FDO) و همچنین اطمینان از استفاده بیمار از داروی مناسب را برعهده دارند. شرکت تدبیر کالای جم تضمین می نماید که کلیه داروهای جدید، با دقیق ترین استانداردهای تعیین شده توسط نهادهای نظارتی در ایران بررسی می شوند. در این راستا داده های علمی جمع آوری شده، تطبیق داده شده و مورد ارزیابی قرار می گیرند تا در نهایت بتوان کیفیت، ایمنی و اثر بخشی محصولات دارویی و مکمل ها را تصدیق نمود.

تحقیق و توسعه

از استراتژی های اصلی شرکت تدبیر کالای جم استراتژی تمایز می باشد که براساس نوآوری داروهایی محقق خواهد شد که بطور قابل ملاحظه ای زندگی بیماران را بهبود بخشد. تحقیق و توسعه، قلب اهداف تکاژه می باشد. استراتژی تحقیق و توسعه با نوآوری پیش رانده شده و با نیازهای بیماران هدایت می گردد. مسئولیت شرکت نسبت به مردم از پایپ لاین شرکت آغاز می شود. انتخاب محصولات جدید در شرکت تدبیر کالای جم با ارزیابی تخصصی و همه جانبه همراه است. محصولات ما براساس نیازهای جامعه پزشکان انتخاب شده و تولیدات ما با این نیازها هماهنگ می باشند. ما برای انتخاب و تولید محصولات جدید تیم علمی قوی از پزشکان تشکیل داده ایم که این تیم با جامعه پزشکان ارتباط تنگاتنگ داشته و نظرات پزشکان را در بررسی ها و انتخاب داروها و محصولات مدنظر قرار می دهند. اعضای این تیم همیشه دانش خود را به روز نگه داشته و در سمینارهای بزرگ دارویی در جهان شرکت می نمایند. پس از شناسایی اولیه محصولات، امکانسنجی جامعی توسط کمیته چندتخصصی انجام پذیرفته و در صورت تایید داروهای پیشنهادی توسط کمیته چندتخصصی، فرآیند تحقیق و توسعه، معرفی، تولید و عرضه محصولات در دستور کار قرار می گیرند. امروز، شرکت در موقعیتی برتر در نوآوری دارویی در ایران قرار دارد. شرکت تدبیر کالای جم موفق به کسب دو تندیس زرین در جشنواره نوآوری محصول ایرانی در سال 1395 شده است. پایپ لاین شرکت همواره در حال معرفی محصولات جدید و مورد نیاز بازار ایران می باشد. شرکت تکاژه تاثیر مثبت بر سلامتی بشر را از طریق نوآوری دنبال می نماید. این کار با استفاده از متخصصین صنعت داروسازی انجام می پذیرد. متخصصان شرکت بطور خستگی ناپذیری برای کشف داروهایی که زندگی مردم را بهبود بخشند، فعالیت می نمایند. همچنین، مدیران ارشد از سرمایه گذاری در تحقیق و توسعه دریغ نمی ورزند. بخش تحقیق و توسعه شرکت تدبیر کالای جم از سه واحد تشکیل شده است: فرمولاسیون، آنالیز و مستندسازی. .

شرکت های همکار

ما مفتخریم که با ارائه بهترین کیفیت های سازمانی مورد اعتماد شرکای جهانی قرار گرفته ایم تا محصولات آنها را مستقیما و یا پس از انتقال تکنولوژی در بازار ایران به شکل انحصاری عرضه و پشتیبانی کنیم.